Jedna frézka, mnoho možností – Virutex FR192N

Lehká a všestranná frézka, která vám zjednoduší práci v truhlářské dílně.

Model FR192N je vybaven motorem o výkonu 750 W s variabilní regulací otáček v rozmezí 14 000 – 30 000 / min. Dobře navržená konstrukce stolku umožňuje univerzální použití frézky nejen pro hrany, ale i další práce, jako je frézování kulatých dílců, profilování nebo frézování kruhů.

Frézování ABS hrany pomocí základního frézovacího nástavce 

V sadě s frézou je k dispozici boční pravítko pro paralelní frézování a frézování kruhů a kružnic z materiálu. Pravítko má dvě funkce, po obrácení se stane vhodným pro frézování kruhových dílců.

Frézovací nástavec 2v1 – vykružování + paralelní pravítko

Vodící palec frézy také usnadňuje práci na hraně dílce, například v masivním dřevě díky ložisku a nastavitelnému vedení na rameni vodícího palce. Volitelným příslušenstvím je vodítko pro výrobu ráfků. Nabídka zahrnuje vodítko pod úhlem 45 ° a horizontální vodítko.

Profilovaný okraj

Výrobce také nabízí zjednodušení frézovacích polodrážek a jednoduchých otvorů pro závěsy. Díky nástavci ZB93 můžeme tyto otvory snadno vyfrézovat. Množství dostupných doplňků a dobře promyšlený design frézky FR192N jsou její silné stránky. Spolehlivý motor o výkonu 750 W, osvědčený v jiných provedeních španělským výrobcem, zaručuje efektivní provoz zařízení. Je to frézka, kterou stojí za to mít ve výbavě truhlářské dílny, také pro všechny, kteří potřebují multifunkční frézku.

Frézování polodrážek s vodorovným pravítkem