Nabídka výměnných nožů

Nástroje s výměnnými noži jsou používané v široké řadě fréz pro zpracování masivního dřeva, od počátečního hoblování dřeva až po konečné frézování profilů. Pro splnění těchto požadavků nabízíme širokou škálu velikostí a tvrdosti výměnných nožů v závislosti na materiálu, který má být opracován, a na druhu výrobního procesu. Rovné hoblovací nože jsou k dispozici v provedení HSS pro měkké dřevo a HM nože pro tvrdé dřevo a velkoplošné materiály.

Nože s fixačním rýhováním pro frézování materiálu z MDF

Další skupina nožů jsou vroubkované HSS nože používají pro profilování z měkkého dřeva a nože systému SUPER-PACK, které se skládají z ocelové nosné desky a karbidového řezného nože. Tento systém se nejčastěji používá při výrobě různých typů lamel. Nabídka zahrnuje také rovné hoblovací nože jako Centrolock, Centrostar, Tersa, Buldozer a Terminus. Tyto nože jsou také k dispozici ve variantách HSS a HM. V naší nabídce je dodáváme na základě individuální nabídky.

Nože HM jsou k dispozici v několika tvrdostech přizpůsobených zpracovávanému materiálu

Důležitou skupinou jsou žiletky HM s dvěma a čtyřmi okraji, které se vyskytují v několika tvrdostech přizpůsobených zpracovávanému materiálu. V nabídce jsou desítky tisíc různých velikostí, které zajišťují kontinuitu různých výrob. Kompletní řadu nožů, žiletek a dalších nástrojů naleznete v online nabídce nebo Vám jej rádi pošleme emailem. Proto nás neváhejte kontaktovat.