Nejdostupnější sada – HW a diamantová pila

Díky vysoké dostupnosti diamantových a HW pil jsme schopni zajišťovat stabilní dodávky pro uživatele nářezových center a formátovacích pil. Různé pilové kotouče pro řezání dřevotřískových desek na panelových a formátovacích pilách jsou okamžitě k dispozici díky velkým skladovým zásobám a pružnosti našich dodavatelů. Vhodný kotouč je pro správnou a efektivní funkci stroje nezbytný. Zákazníci si jej mohou vybrat i díky profesionálním katalogům dostupných na našich stránkách.

Námi nabízené kotouče zajišťují optimalizaci nákladů na řezání panelů na bázi dřeva.

  • Nabídka zahrnuje několik desítek velikostí pilových kotoučů a předřezů určených pro populární stroje na trhu.
  • Což platí pro klasický kotouč o průměru 300 mm s 96 zuby pro formátovací pily, stejně jako pro 350, 400, 450 a 460 mm pro pilové kotouče. Nabídka zahrnuje i pilové kotouče pro stroje jako je HOLZMANN, SCHELLING, HOLZ-HER, GIBEN, nebo SCM.
  • Nabídka určená pro panelové a formátové pily. Doménou naší nabídky jsou především diamantové kotouče, které nyní stále častěji nahrazují pilové kotouče s HW zuby.
  • Mnoholeté zkušenosti založené na partnerských vztazích s klienty ukázaly, že již nejsou nejhospodárnější a nejúčinnější pilového kotouče s HW zuby, ale kotouče s diamantovými řeznými zuby.

Diamantová fréza pro panelovou pilu

Taková kombinace přináší mnoho výhod, které jsme si potvrdily i u našich zákazníků. Nejen, že je životnost diamantových zubů až 50krát delší než v případě standardních HW zubů, navíc šetří čas a peníze získané při častých změnách a nastavování kotoučů s HW zuby. Použití kotoučů s diamantovými zuby se jeví jako nejlepší řešení při řezání laminovaných dřevotřískových desek, MDF a HPL na panelových a formátovacích pilách.

Servis nástrojů

Z obavy o správnou funkci diamantových kotoučů a poskytování komplexních služeb pro své partnery nabízíme službu ostření a regeneraci diamantových nástrojů. Nástroje jsou ostřeny na moderních strojních s nejvyšší přesností, jež zaručují i dokonalou výslednou kvalitu.Zabezpečujeme komplexní nabídku nástrojů a spoustu možností, jak nástroje udržet zdravé a vždy ostré. Vezmeme si na starost péči o vaše nástroje i se svozem z vaší dílny.