Široká nabídka řezacích oscilačních nožů

Naším cílem je splnit vysoké standardy v oblasti nástrojů pro výrobu a výrobního příslušenství. Rostoucí očekávání zákazníků, pokud jde o kvalitu v reklamním průmyslu, nutí výrobce zavádět stále více nových technologických řešení ve svých výrobách. Díky našim dodavatelům splňujeme vysoké standardy v oblasti obrábění dřeva, materiálů na bázy dřeva, plastů, HPL a dalších příbuzných materiálů. Stále rozšiřujeme nabídku nástroje potřebnou při výrobě na široké škále CNC strojů.

V případě potřeby řezání na obráběcích centrech nabízíme širokou škálu řezacích oscilačních nožů HWM, přizpůsobených individuálním požadavkům a výrobním možnostem uživatele. Jedná se o nástroje, které mohou pracovat při rychlostech posuvu od 5 do 25-30 m/min. Díky naší zkušenosti vždy ochotně pomáháme při výběru nejlepších oscilačních nožů pro Vaší potřebu.

Důležitým bodem nabídky je také rychlá a moderní obsluha těchto oscilačních nožů. Velmi krátké termíny dodání. V mnoha výrobních firmách je důležitým prvkem výroby řezání materiálů na určitou délku nebo tvar. Tento proces probíhá na oscilačních řezacích hlavách.

Tyto oscilační nože jsou běžně používány nejen výrobci čalouněného nábytku, ale také mezi společnostmi, které se zabývají izolacemi nebo řezáním různých typů reklamy z papíru, kartonu nebo tenkého plastu. Dokážeme nabídnout HWM nože pro stroje značek, jako jsou: Zund, Kongsberg, LECTRA, Gerber, Bullmer, Summagraphic, Aristo a mnoho dalších.