Spirálové frézy

Spirálové frézy na masivní dřevo
Pro horní i spodní odběr materiálu jsou optimální frézy ze série 190. Jsou vyráběny ve třech verzích se zuby 1+1, 2+2 a 3+3. Speciální konstrukce zaručuje přesné řezy jak horního tak spodního okraje opracovávaného povrchu.
Nejběžněji se používají spirálové frézy se třemi hladkými nebo hrubovacími zuby. Pokud potřebujete vysokou kvalitu řezu u opracovávaného povrchu, je pro vás ideální použít spirálovou frézu s hladkými zuby. Jde-li Vám o hrubé oddělení materiálu v CNC obráběcím centru, je pro vás ideální fréza s hrubými zuby.
Nabízíme také úzce profilovanou skupinu nástrojů navrženou přímo pro výrobce dveří. Tyto frézy jsou ideální pro frézování dlabů na ukotvení zámku, otvorů pro kukátko a další.

Spirálové frézy na kompozitní materiály a hliník
Spirálové frézy na kompozitní materiály a hliník vám umožní práci s materiály, mezi něž patří laminát, sklolaminát, uhlíková vlákna, HPL a další. Spirálové frézy od ITA TOOLS se vyznačují škálou velikostí a širokým rozsahem geometrie. Těla fréz jsou vyrobena z Karbidu prémiové třídy, díky čemuž mají spirálové frézy dlouhou životnost oproti konkurenčním frézám.
Pro práci s hliníkem a plastem na CNC strojích jsou ideální jednozubé spirálové frézy série 198. V této sérii naleznete několik skupin určených podle materiálu na práci s hliníkem (198Ra) a na kompozity (198Rp).