O nás

Společnost ITA TOOLS nabízí širokou škálu dřevoobráběcích nástrojů, produktů založených na dřevě a umělých materiálů vyráběných společností ITA TOOLS a dalšími předními evropskými výrobci.

V reakci na stále rostoucí poptávku na trhu také neustále rozšiřujeme náš sortiment výrobků, abychom pomohli našim zákazníkům optimalizovat výrobní procesy a zároveň redukovat náklady.

Společnost ITA TOOLS současně poskytuje přidanou hodnotu i tím, že nabízí nástroje nestandardních velikostí pro aplikace na míru, které splňují individuální a specifické potřeby našich klientů.

Náš vyškolený personál poskytuje technické rady a doporučení při výběru a údržbě vhodných nástrojů.

 

Navrhli a implementovali jsme moderní B2B systém pro naše obchodní partnery, který usnadňuje zadávání objednávek a současně kontroluje i dostupnost produktů a aktuálních cen.

Krom toho, systém B2B poskytuje také katalog všech produktů s detailních popisem, fotkami a vlastnostmi.

 

 

 

 

 

 

Společnost ITA TOOLS se často účastní domácích i mezinárodních výstav, kde navazuje obchodní kontakty, které ji pak umožňují růst i mimo Polsko a Ukrajinu. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení