O nás

Kdo jsme?

Jsme české zastoupení společnosti ITA Tools, která se specializuje na výrobu profesionálních nástrojů pro opracování dřeva, dřevěných materiálů, plastů a neželezných materiálů. Díky jednomu z nejmodernějších a nejlépe vybavených výrobních středisek v Evropě zaručujeme rychlé vyřízení objednávky a plnou dostupnost produktů. Vzhledem k dynamicky se vyvíjejícímu trhu neustále rozšiřujeme nabídku našich produktů a hledáme řešení, která by ještě lépe splňovala očekávání našich klientů.

Již několik let se zaměřujeme na integrální rozvoj na zahraničních trzích a spolupracujeme se společnostmi ve více než 40 zemích světa. Aktivně se účastníme zahraničních veletrhů, kde propagujeme moderní podobu polského a českého průmyslu. Mnohojazyčný tým a pravidelná školení zaměřená na zvyšování kvalifikace nám umožňují spolupracovat s partnery z celého světa.

 

Každý den se zdokonalujeme!

20

let zkušeností

160

specialistů

2 500

stálých klientů

130 000

dokončených celkových objednávek

 

V čem se lišíme?

Jako ITA TOOLS se zaměřujeme na vývoj. Každý den se snažíme, abychom našim zákazníkům poskytovali výrobky nejvyšší kvality. Díky našim nejmodernějším výrobním zařízením, zaváděním inovativních technických řešení a široké nabídce hotových výrobků si získáváme důvěru zákazníků z celého světa.

S myšlenkou #everydaybetter měníme tvář polského a českého průmyslového odvětví na mezinárodní úrovni. Velkou silou naší značky jsou kvalifikovaní odborníci, kteří každý den podporují naše zákazníky svými znalostmi a zkušenostmi.