O nás


Společnost ITA TOOLS nabízí širokou škálu nástrojů pro zpracování dřeva, materiálů na bázi dřeva a umělých materiálů vyráběných společností ITA TOOLS a dalšími předními evropskými výrobci.

V reakci na stále rostoucí poptávku na trhu také neustále rozšiřujeme náš sortiment výrobků, abychom pomohli našim zákazníkům optimalizovat výrobní procesy a zároveň redukovat náklady.

Společnost ITA TOOLS současně poskytuje přidanou hodnotu i tím, že nabízí nástroje nestandardních velikostí pro použití na míru, které splňují individuální a specifické potřeby našich klientů.

Náš vyškolený personál poskytuje technické rady a doporučení při výběru a údržbě vhodných nástrojů.

 

Navrhli a implementovali jsme moderní B2B systém pro naše obchodní partnery, který usnadňuje zadávání objednávek a současně kontroluje i dostupnost produktů a aktuálních cen.

Kromě toho, systém B2B poskytuje také katalog všech produktů s detailním popisem, fotkami a vlastnostmi.

 

 

 

 

 

 

 

Společnost ITA TOOLS se často účastní domácích a samozřejmě také mezinárodních výstav, kde navazuje obchodní kontakty, které ji pak umožňují růst i dále do Evropy.

 

 

 

Sortiment společnosti zahrnuje vrtáky, kotoučové pily a CNC příslušenství, frézy, spirálové frézy, frézovací a před-frézovací hlavy, výměnné nože, nástroje s diamantovým hrotem a bohatý výběr příslušenství potřebného při zpracování dřeva.

Nové moderní servisní středisko zaručuje rychlý a kvalitní servis včetně ostření a opravy nástrojů DIA, VHM a HM.

 

 

 

 

 

Zavedli jsme značku ITA TOOLS a začali jsme tak s vlastní výrobou, abychom naši nabídku co nejlépe přizpůsobili potřebám našich zákazníků.

 

 

 

Naše značky

ITA TOOLS logo

Jak již bylo uvedeno, výrobky ITA TOOLS jsou v Evropě velmi žádané.

Sortiment společnosti tvoří vrtáky, CNC příslušenství, stopkové a spirálové frézy, frézovací hlavy, výměnné nože, pilové kotouče, nástroje s diamantovými břity a také bohatý výběr příslušenství potřebného při zpracování dřeva.

CMT logo

Jsme výhradním dovozcem značky CMT TOOLS, známé italské značky nářadí a příslušenství pro zpracování dřeva a dřevěných materiálů, a to jak v Polsku, tak na Ukrajině. Sortiment CMT TOOLS zahrnuje kotoučové pily, frézovací hlavy a nože, stopkové frézy, vrtáky, CNC frézy a sklíčidla, přímočaré pily, děrovací pily, výměnné nože, elektrické nářadí a příslušenství.

PIHER logo

PIHER je evropským expertem na výrobu upínačů a upínacích nástrojů. Vysoce spolehlivá technická řešení firmy splňují očekávání nejnáročnějších zákazníků. V naší nabídce najdete Maxipress, Blue Line, Quick a upínače do rámu, úhlové upínače, stolní svěráky, přísavky, víceúčelové upínače a příslušenství.

 STACO logo

STACO NORDIC je největší dánský výrobce nářadí pro profesionály i nadšence. Společnost nabízí široký sortiment výrobků v různých oblastech, včetně bitů, šroubováků, klíčů, pil, úhelníků, vodováh, sešívaček, nýtovaček, nožů, štípačů šroubů, kleští a mnoha dalších. Společnost STACO je známá vysokou kvalitou, skvělým designem, vysokou úrovní ergonomie a silným zaměřením na inovace.

 SCHMALZ logo

SCHMALZ je světovým lídrem v oblasti vakuové automatizace a ergonomických manipulačních řešení a automatických upínacích systémů. Její sortiment zahrnuje vakuové upínací jednotky pro rastrové stoly, ploché stoly, hliníkové ploché stoly, upínací zařízení pro konzoly (jednookruhové) a (dvouokruhové), pro CNC stroje, Biesse, SCM, Moribidelli a příslušenství.

ATEMAG logo

ATEMAG je předním podnikem v oblasti konstrukce a výroby agregátů a příslušenství pro CNC stroje. Vysoká kvalita a spolehlivost zařízení mu zajistily pevné postavení na světovém trhu i důvěru nejnáročnějších zákazníků. Společnost ATEMAG vyrábí řady zařízení Smart Line, Function Line a Ultra Line, které jsou určeny pro provoz v různých úrovních intenzity.
 FLAI logo

FLAI je světoznámý italský výrobce pilových kotoučů. Filozofie společnosti je založena na těchto základních principech: technologické inovace, nejvyšší kvalita surovin, kvalifikovaný personál. Tyto principy dávají společnosti FLAI konkurenční výhodu. Pily vyráběné společností FLAI jsou velmi žádané po celém světě.

FISCH logo

FISCH-TOOLS je již více než 70 let lídrem ve výrobě vysoce kvalitních vrtacích a řezných nástrojů. Nejdůležitějším předpokladem pro nástroje nejvyšší kvality je pečlivý výběr surovin. Výrobní proces, který probíhá na nejmodernějších CNC strojích, zajišťuje nejvyšší přesnost zpracování. Jejich široký sortiment určený pro dřevozpracující průmysl, masivní dřevo a materiály na bázi dřeva zahrnuje frézovací vrtáky, spirálové vrtáky, stupňovité vrtáky a sady vrtáků.

elastomeri logo

ELASTOMERI je odborníkem na výrobu pryžových, polyuretanových a ocelových válečků do dřevoobráběcích strojů, jako jsou podavače, frézky, hoblíky atd.

OVVO logo

OVVO je inovativní spojovací systém, který lze použít v mnoha materiálech. Jedná se o neviditelné řešení, kdy je jeden prvek zapuštěn do materiálu, zatímco vzájemně se blokující samosvorný konektor vytváří pevný spoj mezi dvěma spojovanými kusy materiálu. Systém je vhodný pro hromadnou výrobu i pro řemeslné zpracování.

RAMIA logo

RAMIA se specializuje na výrobu dřevěných truhlářských stolů a pracovních stolů pro profesionály i kutily. Truhlářské hoblice jsou vyrobeny z odolného bukového dřeva. Pracovní stůl je klíčovým prvkem vybavení každého závodu, a proto by měl být využíván v co nejširší míře. Pracovní stoly RAMIA splňují nejvyšší očekávání zákazníků.