tel.: +420 548 226 252, e-mail: sro@aparatea.cz

E-shop
CZ PL SK
O nás | itatools.cz

O nás

ITA TOOLS s.r.o. se specializuje na distribuci a výrobu profesionálních nástrojů pro zpracování dřeva, materiálů na bázi dřeva a plastů od renomovaných výrobců.

V reakci na tržní poptávku neustále rozšiřujeme naši nabídku, abychom našim klientům pomohli optimalizovat výrobní proces a snížit jeho náklady. Na zvláštní žádost poskytujeme také nástroje s neobvyklými rozměry a aplikacemi.

Naši kvalifikovaní zaměstnanci poskytují technické poradenství při výrobě vhodných nástrojů a jejich údržbě.

Pro naše obchodní partnery jsme připravili a implementovali moderní B2B platformu (polská verze ita.tools), která umožňuje intuitivní zadávání objednávek, generování nabídek, kontrolu zásob a aktuální ceny všech položek.

Kromě toho funguje jako znalostní báze pro všechny produkty z nabídky ITA TOOLS, protože obsahuje úplnou specifikaci každého článku a jeho podrobný popis.

Je to také komunikační platforma mezi námi a našimi dodavateli. Náš B2B systém byl vytvořen pro zlepšení procesu zákaznických služeb v každé fázi a na základě názorů našich obchodních partnerů můžeme s uspokojením přiznat, že jsme dosáhli našeho cíle.

Po celá léta se aktivně účastníme domácích a zahraničních veletrhů a navazujeme obchodní kontakty, které nám umožňují dynamicky rozvíjet prodej nejen v Polsku, ale také třeba v České republice či jiných státech.

Nejvýznamnější událostí každého roku je mezinárodní veletrh strojů a nářadí DREMA pro dřevařský a nábytkářský průmysl v Poznani. Jsme hrdí na to, že můžeme představit další nové značky, které se připojily k našemu portfoliu produktů.

Již několik let je náš stánek oceněn cenou Acanthus Aureus. Soška se uděluje subjektům, jejichž postavení nejlépe odráží marketingovou strategii společnosti.

Mezi nabízené nástroje patří mimo jiné: vrtačky, sklíčidla a CNC příslušenství, čelní frézy, spirálové frézy, hlavy, vyměnitelné nože, kotoučové pily, diamantové nástroje, jakož i veškeré příslušenství potřebné pro dřevozpracující práce.

Díky modernímu strojnímu parku, složenému mimo jiné z německých značek jako Walter a Vollmer, jsme schopni naostřit a regenerovat všechny typy nástrojů DIA, HM a VHM:

  • rovné, profilové a spirálové stopkové frézy
  • rovné řezačky profilů a ježky
  • pily a řezačky

V září 2017 byl náš strojový park v Mielci obohacen o nový stroj Walter Helitronic Diamond Evolution s robotickým nakládáním Fanuc.

S cílem lépe přizpůsobit naši nabídku očekáváním našich zákazníků jsme zahájili vlastní výrobu pod značkou ITA TOOLS.

S jednou z nejmodernějších služeb v oblasti nástrojů jsme schopni nabídnout velmi krátké dodací lhůty a zajistit kontinuitu výroby pro naše zákazníky.

Naše Značky

ITA TOOLS

ItaTools
Nástroje s logem ITA TOOLS patří z hlediska designu a kvality k nejmodernějším nástrojům v Evropě. V naší nabídce jsou mimo jiné diamantové frézy PCD, kotoučové pily HM a PCD, spirálové frézy HM a diamantové hlavy pro stroje na olepování hran.

Virutex

Společnost ITA TOOLS má výhradní práva prodávat v Polsku produkty značky VIRUTEX, známého výrobce moderních a kvalitních dřevoobráběcích strojů. Patří sem stroje na olepování okrajů, frézky, hoblíky, brusky, pily, stroje na montáž a renovaci oken a dveří, šablony a příslušenství.

STACO

Značka STACO je největším dánským výrobcem nástrojů pro profesionály, nadšence a kutily. Má širokou škálu produktů v různých sortimentních skupinách, včetně bitů, šroubováků, klíčů, třmenů, úhlů, vodováh, nýtovacích strojů, sešívaček, nožů či kleští. STACO přikládá zvláštní význam ergonomii nabízených produktů, takže jejich použití umožňuje efektivní a pohodlnou práci za všech provozních podmínek.

SCHMALZ

Firma SCHMALZ je světovým lídrem ve vakuové technologii v oblasti automatizace, řešení manipulace a upevňovacích systémů. V nabídce jsou vakuové bloky pro rastrové stoly, ploché stoly, hliníkové stoly, jednookruhové a dvouokruhové nosníky, pro CNC stroje firmy Biesse, SCM, Moribidelli a příslušenství.

ATEMAG

Společnost ATEMAG navrhuje a vyrábí agregáty pro CNC numericky řízené stroje používané při zpracování dřeva, plastů a hliníku. Vysoká kvalita zařízení a jejich spolehlivost zajistily silnou pozici firmy na trhu a důvěru i těch nejnáročnějších zákazníků. Tři série zařízení – Smart Line, Function Line a Ultra Line byly navrženy pro práci na různých úrovních intenzity.

FLAI

Společnost FLAI je světově uznávaný italský výrobce pil. Zaměřením na tři důležité aspekty: technologické inovace, nejlepší suroviny, kvalifikovaný personál. Nabízí pily nejvyšší kvality pro panelové a formátové pily.

FISH-TOOLS

FISCH-TOOLS je již více než 70 let odborníkem na výrobu vrtáků a vrtacích nástrojů. Pro jejich výrobu používá pouze ty nejlepší suroviny. Výrobní proces, který probíhá na nejmodernějších CNC strojích, zajišťuje nejvyšší přesnost výkonu. Jeho široký sortiment dostupný na trhu pro zpracování hlavně masivního dřeva a materiálů na bázi dřeva zahrnuje vrtačky, zahloubení a vrtací soupravy.

ELASTOMERI

ELASTOMERI je odborník na výrobu ocelových a gumových hřídelí a válců používaných ve strojích, jako jsou hoblovky, stroje na olepování okrajů, tloušťkovací stroje, brusky a další.

OVVO

Inovativní systém pro připojení nábytku OVVO. Je to zcela neviditelné samosvorné řešení, které zaručuje pevné spojení dvou částí materiálu. Systém OVVO funguje dobře jak v sériové výrobě, tak v případě řemeslných prací.

RAMIA

Pracovní stoly RAMIA plně vyhovují potřebám všech uživatelů, od kutilů až po profesionály. Výroba z bukového dřeva nejvyšší kvality zaručuje vysokou odolnost. Pracovní stůl je klíčovým prvkem každého závodu, a proto by měl být používán v co největší míře. Stoly RAMIA tuto podmínku splňují.

Stopkové frézy

Stopkové frézy

Stopkové frézy je náš velký a zákazníky oblíbený e-shop. Najdete zde všechny potřebné věci k úpravě dřeva a dalších materiálů. Web stopkovefrezy.cz nabízí diamantové nástroje, nástroje na obrábění, vakuové bloky a patky, lepení a nabíjení a mnoho dalších produktů. Na e-shop se dostanete kliknutím na tento link.

e-shop: stopkovefrezy.cz
e-mail: sro@aparatea.cz
náš web: aparatea.cz

Hluboká 83/5
639 00 Brno-střed
tel.: +420 548 226 252

David Elis
Prodej a technické poradenství
tel.: +420 704 192 430

Matěj Štěrba
Svoz a rozvoz nástrojů a broušení
tel.: +420 771 180 555

Facebook link Youtube link Instagram link
CZ PL SK

APARATEA, s.r.o. © 2021