UNI Profilové nože a omezovače třísek

UNI Profilové nože a omezovače třísek jsou navrženy pro použití s frézovacími hlavami od předních výrobců jako jsou CMT, Pilana, Flury, Guhdo a další. S přesnými otvory pro snadné umístění ve frézovací hlavě a dostupností ve šířce 40 mm nebo 50 mm poskytují tyto nástroje široké možnosti frézování. Jsou vyrobeny z legované nástrojové oceli, což zajišťuje jejich odolnost a spolehlivost při používání.

Bezpečnostní omezovače
Jsou ideální pro všechny univerzální frézovací hlavy s ručním posuvem materiálu a s euro upínacím systémem. S přesnými ustavovacími otvory pro kolíky o průměru 6 mm a roztečí 24 mm poskytují tyto omezovače spolehlivou ochranu a přesnost frézování. Jsou dodávány v páru (2ks) a baleny v blistru pro snadnou manipulaci.

Univerzální profilové nože
Jsou určeny pro univerzální frézovací hlavy s euro upínacím systémem. Díky jednoduchému upínacímu systému umožňují rychlou změnu profilu frézování přímo na vaší frézovací hlavě. S přesnými ustavovacími otvory pro kolíky o průměru 6 mm a roztečí 24 mm poskytují tyto nože vysokou přesnost a spolehlivost při používání. Jsou dodávány v páru (2ks) a baleny v blistru pro snadnou manipulaci.